План-графіки залучення членів ГФ "ВАРТА"

 

План-графіки залучення членів ГФ "ВАРТА"
Україна
Громадське формування з охорони громадського порядку в м. Дрогобичі «В А Р Т А»
Львівська область, 82100, м. Дрогобич, вул. Мазепи,1

№ 41 від 04 березня 2010 р.

на Ваш № 1546 від 19.02.2010 р.
№ 1833 від 25.02.2010 р.
Начальнику Дрогобицького МВ ГУ МВС України
у Львівській області
полковнику міліції М. Заріцькому

Для забезпечення якісного планування роботи штабу громадського формування «ВАРТА» (надалі ГФ), щодо складання план - графіку залучення членів ГФ до охорони громадського порядку в містах Дрогобичі та Стебнику на місяць, з метою створення дієвого механізму виконання членами ГФ своїх прав та обов’язків відповідно до Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону» просимо Вас, надавати до 25 числа наступного місяця поточного року в штаб ГФ заходи та пропозиції, які плануються до виконання Дрогобицьким МВ МВСУ з залученням членів ГФ «ВАРТА», щодо запобігання адміністративних правопорушень і злочинів в сфері порушення правил торгівлі, благоустрою території міста, несанкціонованої торгівлі на вулицях міст Дрогобича та Стебника, у боротьбі з наркоманією, пияцтвом, забезпечення безпеки дорожнього руху з ДАІ (включаючи заходи щодо недопущення порушення водіями незаконному в’їзду та паркуванню автомобілів на площі Ринок) .
Додаток: План – графік залучення членів громадського формування в м. Дрогобичі «ВАРТА», нетаємно, на 4 арк..
Після погодження, прим. №1 план – графіку прошу повернути в нашу адресу.

З повагою,
начальник штабу громадського
формування «Варта» М. Летнянчин

Прим. №1- в Дрогобицький МВ МВСУ у Львівській обл.
Прим. .№2 - в справу
Янушевич, 3-56-11
ЗАТВЕРДЖУЮ
Начальник штабу громадського формування
з охорони громадського формування «Варта»

__________________________ М. Летнянчин
«____» березня 2010 року

ПОГОДЖУЮ
Начальник Дрогобицького МВ МВС України
у Львівській області

_________________________ М. Заріцький
«____» березня 2010 року


ПЛАН - ГРАФІК
залучення членів громадського формування в м. Дрогобичі «ВАРТА»
до спільної участі (надання допомоги) з працівниками Дрогобицького МВ ГУ МВС України у Львівській області щодо запобігання адміністративних правопорушень і злочинів в сфері порушення правил торгівлі, благоустрою території міста, несанкціонованого торгівлі на вулицях, запобігання бездоглядності, безпритульності і жебратства серед неповнолітніх та охорони громадського порядку у містах Дрогобича та Стебника на березень 2010 року.

ПІДСТАВА: 1.Закон України від 22.06.2000 N 1835-III «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону» та Статут від 25.12.2003 р. №336 громадського формування з охорони громадського порядку в м. Дрогобичі «ВАРТА».

1. 7 березня 15.00 до 18.00- Надання допомоги працівникам Дрогобицького МВ ГУ МВС України у Львівській обл. у забезпеченні громадського порядку і громадської безпеки громадян міста, в звязку із щорічним великопісним хресним походом від церкви Пр. Трійці. площа Ринок,
вул. Мазепи, П.Орлика, П.Сагайдачного, А.Шептицького.
В.Мицан Наряд патрульно-постової служби міліції

2. 14,21,28 березня з 10.00 до 12.00- Надання допомоги працівникам Дрогобицького МВ ГУ МВС України у Львівській обл. у забезпеченні громадського порядку і громадської безпеки громадян міста. Адміндільниці (за планом Дрогобицького МВ ГУ МВС України у Львівській обл.)
В.Мицан Наряд патрульно-постової служби міліції

3. 9,16,23 березня з 10.00 до 11.00- Надання допомоги підрозділу Державтоінспекції Дрогобицького МВ ГУ в забезпеченні безпеки дорожнього руху в центральній частині міста Дрогобича, виявлення та затримання водіїв, які порушують або намагаються порушити Правила дорожнього руху з складання протоколів про адміністративні правопорушення ПДР (в’їзд, стоянка та паркуванню автомобілів на площі Ринок).
М. Кузьмін Наряд (екіпаж) патрульної служби міліції ДАІ

4. 9 березня з 08.00 до 11.00 Участь у перевірці несанкціонованої торгівлі по вулицях міста Вул. Шалом Алейха, Вол. Великого.
С. Машненко, Дільничі інспектора

5.10 березня ( раптові перевірки ) -Участь у перевірці роботи пасажирського транспорту по регулярних маршрутах міста Дрогобича та автобусів Львівського напрямку Регулярні маршрути пасажирських перевезень пасажирів міста Дрогобича.
М. Кузьмін, наряд (екіпаж) патрульної служби міліції ДАІ

6. 17 березня з 21.00 до 24.00 - Проведення рейду в м. Дрогобичі «Діти вулиці» з метою попередження бездоглядності, безпритульності і жебратства серед неповнолітніх, недопущення перебування дітей у вечірній час у громадських місцях, комп’ютерних клубах та профілактики злочинності, серед дітей та молоді. (Комп’ютерні клуби, гральні автомати, автовокзал, громадські місця міста Дрогобича)
В. Грималяк - Група кримінальної міліції у справах дітей

7. 24 березня - з 08.00 до 13.00 - Виявлення несанкціонованих сміттєзвалищ та сміття в неустановлених місцях, утримання в належній чистоті вулиць, прибудинкових територій і дворів відповідно до п.26 ст.10 Закону України «Про міліцію» Вулиці, площі, прибудинкові території м. Дрогобича
С. Машненко - дільничі інспектора

9. У разі виникнення надзвичайних ситуацій Ч+6 год. Участь у рятуванні людей і майна, підтриманні громадського порядку у разі стихійного лиха та інших надзвичайних обставин, надання невідкладної допомоги особам, які потерпіли від нещасних випадків чи правопорушень. Місце (вулиця, площа разі виникнення надзвичайної ситуації)


Заступник начальника штабу громадського формування
з охорони громадського формування «Варта» Я.Янушевич


Создан 22 мар 2010  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником