Участь членів ГФ ВАРТА в нічному рейді "ДІТИ ВУЛИЦІ"в м.Дрогобичі

 

Участь членів ГФ ВАРТА в нічному рейді "ДІТИ ВУЛИЦІ"в м.Дрогобичі
17 березня з 21.00 до 24.00 члени громадського формування в м. Дрогобичі «ВАРТА» спільно з працівниками Дрогобицького МВ ГУ МВС України у Львівській області провели рейд в м. Дрогобичі «Діти вулиці» з метою попередження бездоглядності, безпритульності і жебратства серед неповнолітніх, недопущення перебування дітей у вечірній час у кафе, комп’ютерних клубах та розпиття алкогольних напоїв.
В рейді прийняли участь члени ГФ ВАРТА Я.Янушевич , А.Царан, Л.Пашко, О.Матчишин,
Н.Постойко - інспектор по роботі з населенням та громадськими формуваннями Дрогобицьким МВ ГУ МВС України у Львівській області
В. Грималяк –інспектор групи кримінальної міліції у справах дітей.
Інформуємо власників кафе ресторанів, що з 11.02.2010 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо обмеження споживання і продажу пива та алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років. Штаб ГФ ВАРТА просить членів формування а також населення міста в разі виявлення фактів порушення власниками кафе в зоні вашого адміністративного проживання даного закону інформувати Дрогобицький МВ МВС України та штаб ГО «ВАРТА» за тел.. ֹ3-56-11 та 2-05-84 для прийняття оперативних заходів щодо порушників.


Создан 21 мар 2010  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником